Par mums

Rehavita komanda apvieno dažādu specialitāšu ārstus, kuri strādā mūsu kopējo mērķu sasniegšanai. Rehavita darbinieki ir sertificēti ārsti ar speciālām izglītībām psihiatrijā, psihoterapijā, rehabilitācijā, un ir Latvijas augstskolu pasniedzēji.

Rehavita turpina sadarbību ar ārstiem, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, pedagogiem un citiem. speciālistiem kvalitatīva un profesionāla servisa nodrošināšanā, kas savukārt atvieglo speciālistu ikdienas darbu.

Rehavita interneta veikalā ir pārstāvēta Vācijas kompānija biviax GmbH&Co.KG, kas plašāk pazīstama ar K-Tape®, Kumbrink Cross Tape® un citu teipošanas līdzekļu produktiem. 

Rehavita piedāvā profesionālu multi-sensoro (brīnumu) istabu projektēšanu un iekārtošanu. Pēc projekta pabeigšanas mūsu speciālisti sekos līdzi tā kvalitatīvai darbībai. Apmācām pedagogus un personālu sensoro istabu izmantošanā dažādās situācijās.

Rehavita piedāvā vācu ražotāja CosiMed - ķermeņa - masāžas eļļas, losjonus, aukstuma gelus, kokosa eļļu, šokolādi masāžai un citus produktus. Visi produkti ir sertificēti augstas kvalitātes un izgatavoti pēc pēdējām tehnoloģijām!

Mēs piedāvājam izglītojošas lekcijas visiem interesentiem par dažādām psiholoģiskām tēmām. Piemēram: Pedagoģiskie paņēmieni darbā ar autiskā spektra traucējuma bērniem; Izdegšanas sindroms; ''snoozelen'' . Lekcijas domātas pedagogiem, ārstiem un citiem interesentiem. 

Jebkuru Jums interesējošu jautājumu par iespējamu sadarbību sūtiet uz e-pastu: info@rehavita.eu