LED Magic Flying Ball Gyro žiroskops spineris / drons

krāsa:
#SUN 1
€29.90 €34.09
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

Izturīgs un norobežojošs ārējais korpuss. Tas ir izturīgs un var izturēt triecienus.  Sekojiet peldošajai lodei ar rokām, izmantojiet savas prasmes, tās var iegūt trenējoties, lai pārvietotu lodi, kad tā peld gaisā. Lodei ir bumeranga darbības iespēja. Tas ir kā kontrolēt meteora spēku cauri zvaigžņotajām debesīm! Atklājiet un izpētiet bezgalīgas iespējas. Pārsteidz kādu ar šo unikālo dāvanu!
Iespaidīga spēle telpā ar mazāku apgaismojumu.
Piesardzības pasākumi: 1. Šis produkts ir paredzēts tikai cilvēkiem, kas vecāki par 6 gadiem. 3. Šā izstrādājuma iebūvēto akumulatoru nevar nomainīt. Nekad nesamitriniet un neizņemiet akumulatoru. 4. Maziem bērniem nevajadzētu ļaut uzlādēt produktu. 5. Turiet matus tālāk no produkta, it īpaši, ja bumbiņa griežas. 6. Šis izstrādājums ir mīksts un viegls, tāpēc to parasti var mest pēc vēlmēm, nenodarot kaitējumu cilvēkiem un priekšmetiem. NB. Preces ilgstošākai lietošanai ieteicams kontrolēt triecienu spēku pret spinera korpusu. Šajā produktā nav iekļautas vadības ''burvju nūjiņas '' , kas jāiegādājas atsevišķi.
Izvēlieties korpusa krāsu - zils vai sarkans. Korpusa krāsa neietekmē LED gaismu paleti.
Specifikācijas: Kopējie izmēri: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm Akumulatora darbības laiks: 10-20 minūtes Maksimālais lidojuma augstums: 15 m
Funkcija: gaisa balstiekārta, maģiskais kontrolieris, pēkšņs paātrinājums, magnētu adsorbcija
Komplektā iekļauts: 1 x bumba/spineris, 1 x manuāls, 1 x USB kabelis, 1 x tālvadības pults

VIDEO      https://www.youtube.com/watch?v=TZx1AvDL4lsEO