Misija

Laipni lūdzam rehavita.eu  interneta veikalā!

Mēs piedāvājam preces veselībai, rehabilitācijai, sportam un labsajūtai. Preces profesionāļiem un ikdienas lietotājiem. Lielākā daļa mūsu piedāvāto preču ir tiešās piegādes no atzītiem zīmolu ražotājiem savā nozarē. Mēs piedāvājam tikai ES sertificētas ražotāju preces. Tas garantē augstu preču kvalitāti. Tiešo piegāžu un pārstāvniecības izplatīšanas līgumu dēļ ar ražotājiem, rehavita.eu piedāvā pieņemamas cenas un ātru piegādi saviem pircējiem, pieejams plašs preču sortiments, izdevīgas cenas un noderīga informācija, kas palīdzēs veikt gudru izvēli.

Kas mēs esam?

SIA Rehavita ir dibināts 2015. gadā ar mērķi piedāvāt pircējiem labākās preces savā nozarē. Preces varat apskatīt un pasūtīt vietnē: www.rehavita.eu. Papildus, daudzu mūsu pārstāvēto ražotāju preču lietošanas apmācības kursus profesionāļiem vada mūsu piesaistīti speciālisti. Šodien strādājam visā Baltijā un piedāvājam konkurētspējīgas preces arī citās ES valstīs.

rehavita.eu  iespējams iegādāties:

Kinezioloģiskās teipošanas teipu K-Tape® un KUMBRINK® Cross Tape teipošanas aksesuārus (Vācija); www.k-tape.com

Vingrošanas – pretestības gumijas un citas preces no Sanctband® (Vācija/Malaizija); www.sanctband.com

IGLU SOFT mīkstos klučus bērnu rotaļām un attīstībai (Latvija); www.rehavita.eu

Sporta kompresijas zeķes no Sportlast® (Spānija); www.sportlast.es

Medicīniskās kompresijas preces no Medilast® (Spānija); www.medilast.com

Eurotramp® profesionālos batutus un tramplīnus ( Vācija); www.eurotramp.com/de-en/

Multi-sensoro aprīkojumu no Barry Emons (Nīderlande); www.barryemons.com

COSIMED profesionālā kosmētika fizioterapijai un labsajūtai ( Vācija); www.cosimed.de

Ar visiem ražotājiem SIA Rehavita ir tiešie līgumi un kontakti, kas nodrošina ražotāja cenas, pilnīgu informāciju par piedāvātajām precēm, kvalitātes garantiju.

Mūsu piesaistītie speciālisti, pasniedzēji no profesionālajām organizācijām Vācijā, Lietuvā, Latvijā,  veic apmācības kinezioloģiskajā teipošanā, batutu fizioterapijas kursus, mēs piesaistām arvien jaunas noderīgas un interesantas preces un zināšanas nozares profesionāļiem un pircējiem.

Katra preču kategorija ir iedalīta vairākās apakš kategorijās. Meklēšanu atvieglo atlases filtri un preču apraksti. Tāpat vari izmantot meklēšanas funkciju mājas lapā, ierakstot atbilstošajā lodziņā preces nosaukumu. Tāpat, nepieciešamības gadījumā, sazinieties ar mūsu konsultantiem pa telefonu vai e-pastu: info@rehavita.eu

Ērta un droša preču apmaksa.

Parocīgi un izdevīgi piegādes varianti.

Preču piegādes precizitāte 99,00%.

Piegādāto preču ražotāju kvalitāte.

Atlaides pastāvīgajiem pircējiem.