Piegāde

Piegāde

Piegāde uz Omniva pakomātu

Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Piegādes laiks 3-7 dienas, atkarībā no rēķina apmaksas laika un preces pieejamības, piegādes maksa Latvijā: no 2,50 EUR, Lietuvā un Igaunijā no 5,00 EUR, precēm līdz 3 kg un Omniva kastīšu standarta izmēriem. Sūtījumus izsūtām  pēc priekšapmaksas rēķina samaksas. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlieties sev tuvāko Omniva pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. Preču saņemšana Omniva pakomātā –24 stundas diennaktī. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts  noliktavā. 

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. 

Kurjera piegādes visā ES teritorijā. Piegādes laiks 3-14 dienas, atkarībā no rēķina apmaksas laika un preces pieejamības. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, norādīt pilnu adresi un pasta indeksu, obligāti pievienojiet sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, kurjers sazināsies, lai vienotos par piegādes laiku. Ja piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Jums tiks nosūtīts paziņojums par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru varēsiet to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pakomātā. Piegādes ar kurjeru maksa Latvijā: no 5,50 EUR, Lietuvā un Igaunijā no 5,50 -15,00 EUR, precēm līdz 3 kg un standarta izmēriem.

Lielizmēra precēm, piegādes izmaksas var sasniegt 40 EUR Latvijā, 50 – 80 EUR EU teritorijā - piegādes informācija norādīta pie preces, vai izvērtējot katru nestandarta gadījumu, tiks nosūtīta pircējam atsevišķi.

Rehavita.eu garantē katram klientam ērtāko un izdevīgāko piegādes veidu.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Atsevišķos gadījumos ir iespējams saņemt preci rehvita.eu birojā, iepriekš saskaņojot laiku ar veikala konsultantu.