IGLU Mazā rāpotāja komplekts (7 formas, neslīdoša pamatne)

krāsa:
#IGMRK-1
€152.89
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

Jaunais IGLU Soft Play komplekts pašiem mazākajiem!

Jebkura bērna attīstība sākas ar rāpošanu. Konkrēti, rāpošana ir viens no pirmajiem soļiem, lai apgūtu patstāvīgu kustību. Bērns attīsta un pilnveido savu vestibulāro, līdzsvara, maņu sistēmu un izziņu. Tā uzlabo problēmu risināšanas prasmes un attīsta koordināciju.

Gandrīz gadu mēs strādājām, lai izveidotu šo komplektu, kas ir piemērots mūsu mazākajiem lietotājiem. Katra forma ir piemērota bērniem vecumā no 9 mēnešiem. Komplekts sastāv no septiņām dažādām formām, kas ir īpaši pielāgotas, lai veicinātu mazuļu rāpošanas kustības. Šis komplekts ir pieejams divās krāsu variācijās – daudzkrāsu un pasteļtoņos.

Septiņas dažādās formas piedāvā vairākas izvietošanas variācijas – to iespējams izveidot kā šķēršļu joslu vai kā rotaļu laukumu. Protams, ir iespējams izmantot katru formu atsevišķi. Formu platums un augstums ir piemērots bērnu brīvai kustībai, bet rada arī izaicinājumus un pārvaramus šķēršļus. Apvienojot dažādas formas, iespējams izveidot arī nelielas konstrukcijas, radot arī vēlmi piecelties un rosināt līdzsvaru.

Veidojot šo komplektu, esam padomājuši arī par tā funkcionalitāti – lai tas aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas Jūsu dzīves telpā. Veidlapas var novietot vertikālā stāvoklī. Tādā veidā to var glabāt bērnistabas stūrī vai citur.

IZMĒRS:

Svars:6.1 kg

Formu izmērs var atšķirties +/- 2.5%.

Ievērībai: ekrānā redzamās krāsas ir informatīvas, jo spilgtums un kontrasts var atšķirties atkarībā no lietotā ekrāna

IGLU preces tiek piegādātas tikai ar kurjeru!

Figūras iespējams savienot ar savienojamo lentu (iekļauta komplektā):

      

                                                                                                               
SAFE FOR CHILDREN         CREATIVE AND ENVIROMENT       HIGHEST GRADE QUALITY                  THE PERFECT GIFT