Multi-sensorās snoozelen istabas

Multi-sensorās snoozelen istabas

MULTI - sensorās / brīnumu istabas iekārtošana. Sensorās terapijas veikšanai.

‘’Snoezelen’’ ir pārdomāti sakārtota vide, lai sniegtu pacientam – bērnam vai pieaugušajam aktīvu un pasīvu, un specifisku sensoro stimulāciju, ar kopējo mērķi saglabāt vai palielināt pacienta labu pašsajūtu un funkcionēšanu.

‘’Snoezelen’’ ir multisensora vai daudzu maņu telpa, iekārtota redzes, dzirdes, taustes, ožas un garšas sajūtu aktivizēšanai.

‘’Snoezelen’’ jeb multisensorā telpa nodrošina gan atpūtu un miera atgūšanu, gan  jaunas pieredzes izzināšanas atmosfēru un drošības un uzticēšanās sajūtu, kura ir nepieciešama emociju izjušanai un apzināšanai.

Rehavita nodrošina profesionālu multisensoro istabu iekārtošanu.

Rehavita  piedāvā multisensoro aprīkojumu no vairākiem atzītiem Eiropas ražotājiem.

Rehavita konsultē multisensoro istabu projektus individuāli pēc katra vajadzībām, iesakām pieņemamākos risinājumus, lai sasniegtu kvalitatīvu gala rezultātu.

Rehavita  turpina sadarbību ar klientu arī pēc multisensorās istabas uzstādīšanas. Mēs piedāvājam arī tālāku sadarbību, praktisku piedāvāto produktu klāsta paplašināšanu, sertificētu apmācību personālam, tehnisko atbalstu.

 

Kas ir multisensorā maņu telpa

Multisensorā maņu telpa - unikāls risinājums sarežģītajām problēmām un palīgs psihologiem un pedagogiem.

Sensorā istaba - burvju vieta relaksācijai, stresa mazinājumam un atpūtai. Šajā telpā, novieto unikālu iekārtu - vai īpašs, vai kas ar savām rokām - maigi ļauj psihologs strādāt ar savās nodaļās, veikt profilaksi un pat attieksmi pret nervu sistēmas un maņu orgāniem. Maņu kairinājumi ir dažāda veida, bet tie visi ir viens mērķis - palīdzēt atrast personīgo harmoniju un harmoniju ar apkārtējo vidi, lai atjaunotu emocionālo līdzsvaru, stiprinātu nervu sistēmu. Atkarībā no mērķiem un sesiju metodikas , sensorā istaba aprīkota ar dažādu ierīču moduļiem un gaismas mūzikas pavadījumā, aromātisko sensoru, masāžas un interaktīvu aprīkojumu.

Cilvēku vēlme saņemt psiholoģisku atbalstu un pozitīvu enerģiju veicinājusi ieviest jaunākos zinātniskos sasniegumus psiholoģiskajās praksēs, arī maņu telpā. Pētījumi šajā jomā, gaismas un aromterapiju, mūzikas un krāsu ietekme uz cilvēka psihi ir iespējams apvienot visas zināšanas un iegūtos speciāli aprīkotā telpā, kas dod vispusīgus un pārsteidzošus rezultātus.

Darbs maņu telpā

Sensorā telpa paredzēta, lai sniegtu drošības sajūtu un mieru, un prieku. Kopējā ietekme uz nervu sistēmu un sajūtas nepieciešamas cilvēkiem ar attīstības problēmām un rehabilitāciju, arī pēc traumas periodā, sociālās adaptācijas pēc ilgstošas ​​spriedzes ar garīgā un emocionālā līdzsvara traucējumiem.

Maņu telpas var būt specializētās izmantošanai bērnudārzos, skolās, slimnīcās, veselības centros, un var būt daļa no mājas, kur var atpūsties, izslēgties no visām problēmām, iegūt papildus enerģiju, bērniem vai pieaugušajiem.

1. Lai mazinātu trauksmi, lai gūtu pārliecību un mieru.

2. Veicina vai/un samazina veģetatīvo reakciju vai neirotiskiem traucējumiem visu vecumu cilvēkiem.

3. Veicināt vājās un vāji funkcionējošas sajūtas.

4. Noņem sāpes hronisku raksturu.

5. Kā palīgs rehabilitācijai pēc operācijas vai otrādi, lai sagatavotu pacientu.

6. Izveidot labu emocionālo fonu.

Vairāk par multisensoriem produktiem: www.barryemons.com

Jautājiet mūsu darbiniekiem: info@rehavita.eu

SR5.jpg  rehavita1.JPG