Sportlast.png

 

Laipni aicināti Sportlast pasaulē!

Sportlast produkti ir jaunums Lavijas tirgū!

PAR MUMS

Medilast tika izveidots 1970. gadā pilsētā Lleida (Spānija), lai izstrādātu, ražotu un pārdotu ortopēdiskos elastīgās kompresijas produktus. 2000. gadā sākām piedāvāt augstākās kvalitātes produktus sportistiem: tika nodibināts Medilast Sport.

Dažādas neatkarīgas studijas prestižās universitātēs bija pamats, kas atbalstīja šo projektu, kura galvenais mērķis bija un ir piedāvāt produktus, paredzētus un veidotus, lai apmierinātu jebkura sportista prasības. Tas bija, kā Medilast Sport (tagad Sportlast) pirmais zīmols, lai ražotu inteliģentus kompresijas produktus sportam. Sportlast ir piemērojusi savas zināšanas strādājot ar labākajiem sportistiem un ārstiem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktus elites sportistiem visā pasaulē un tagad tie ir pieejami ikvienam.

Kā darbojas asins cirkulācijas sistēma?

Mūsu asinis cirkulē slēgtā ķēdē. Tās nodrošina ar skābekli no plaušām un caur asinsvadiem caur sirdi, caur artērijām, sasniedzot katru orgānu un šūnu, un tālāk pa vēnām atkal uz sirdi un plaušām.

Vēnu vārsti

Tie darbojas kā vēnu vārtu mehānisms, kas virza asins plūsmas virzienu uz sirdi. Kad vārsti ir bojāti asinis aizkavējas un uzkrājas vēnās un veicina varikozas vēnas un asins trombu veidošanos. Asins cirkulācija palēninās.

Muskuļi

Kāju muskuļi spēlē patiešām nozīmīgu lomu normālas vēnu asins cirkulācijas nodrošināšanā. Kad muskuļi ir darbībā vai tiek kontrolēti saspiesti, tie veicina spiežot vēnozās asinis un to virzību atpakaļ uz sirdi.

Sirds

Sirds ir mūsu asinsrites dzinējs. Sakarā ar gravitācijas spēku, sirdij ir vajadzīga palīdzība, lai vēnu asinis atgrieztu atpakaļ no mūsu ekstremitātēm uz plaušām, it īpaši tas nepieciešams pie lielām slodzēm, jo visbeidzot, normāla asins cirkulācija nepieciešama mūsu smadzenēm.

Artērijas

Artērijas transportē skābekli asinīs no plaušām uz sirdi, un tālāk, pa visu organismu.

Vēnas

Vēnas transportē asinis, kas bagātas ar oglekļa dioksīdu uz sirdi, lai novirzītu to uz plaušām, plaušās saņemtu skābekli, lai tās var ar skābekli atkal apgādāt mūsu organisma šūnas.

Apakšstilba muskuļi

Muskuļi strādā kā papildsūknis palīdzot asinsritei no mūsu kājām, lai atgrieztos atpakaļ uz sirdi, kamēr mēs staigājam vai skrienam.

* Ar kompresijas palīdzību kustībā (pēdas un muskuļu) vēnās asinis dzen tikai vienā virzienā, pateicoties aktīvai vēnu vārstu darbībai asins atgriežas sirdī. Sportlast kompresijas produkti ir radīti tā, lai pakāpeniski saspiežot muskuļus kustībā palīdzēt venozās asinis virzīt no ekstremitātes atpakaļ uz sirdi īpaši efektīvi.

* Pēdas kompresija palīdz uzsākt asins plūsmas atdevi no pamatnes līdz potītei kamēr mēs staigājam vai skrienam. Tas notiek pateicoties Sportlast radītajam inovatīvajam pēdas augšas un apakšas 3D īpaši austam audumam.

asi-funciona-1.jpg

KĀPĒC PAKĀPENISKA KOMPRESIJA?

 • Labākas apakšstilbu muskuļu apskābekļošanas dēļ uzlabo asins plūsmu atpakaļ.
 • 5% vairāk skābekļa
 • 11% mazāk pienskābes
 • Samazina muskuļu nogurumu un arī vispārēju organisma nogurumu.
 • Novērš muskuļu nogurumu un muskuļu mikro traumas.
 • Samazina ietekmi no apakšstilba un Ahileja cīpslu vibrācijām.
 • Vairāk kompresijas pie potītes.
 • Mazāk kompresija apakšstilbiem virzienā uz augšu. (garajām zeķēm ieskaitot augšstilbus).

Trīs produktu diapazoni

 • Sportlast ražo 3 izstrādājumu veidus, kas nepieciešami profesionālam sportistam svarīgos brīžos:
 • 1)   NRG Line - ENERGY -treniņiem un sacensībām,
 • 2)   RCV Line - RECOVERY -  spēku atgūšanai pēc fiziskās slodzes.
 • 3)   RLX Line - RELAX - atpūtai, relaksācijai
 • Sportisti var izmantot mūsu kompresijas produktus jebkurā diennakts laikā, nomainot vienu pēc otra.
 • Tas ir Sportlast 24h System.

NRG Line (Enerģija). pakāpeniska kompresija. Īpaši izstrādāts profesionāliem sportistiem.

RCV Line (Atjaunošanās). atbilstoša kompresija. Lai to varētu izmantot pēc sporta sacensībām muskuļu funkciju atjaunošanai. Novērš muskuļu mikrotraumas.

RLX Line (Atpūtai). Viegla pakāpeniska kompresija. To var izmantot ikdienā un ieteicams ceļojot, pie muskuļu mazkustīguma.

24HSystem.jpg

SPORTLAST KOMPRESIJAS PĒTĪJUMI

Pakāpeniskas-elastīgās kompresijas zeķes veicina skriešanas bio - kinemātiku un skrējēja sniegumu. Journal of strength and conditioning Research Adrian Valera-Sanz, Javier España, Natasha Carr, Daniel Boullosa y Jonathan Esteve-Lanao.

Slodzes uztvere/ietekme, gan sirds un asinsvadu un kāju fizioloģiju, bija ievērojami zemāka, lietojot Sportlast kompresijas zeķes.

 + 13% Palielinās sportista izturība pret nogurumu.

Nogurums organismā iestājas lēnāk, izmantojot pakāpeniskās kompresijas zeķes (13%)

+ 11% Palielinās muskuļu izturība pret pienskābi. Muskuļi tiek labāk apasiņoti.

  + 5% Samazinās skābekļa patēriņš/palielinās muskuļu darbības efektivitāte.

LIELĀKA ENERĢIJAS EFEKTIVITĀTE

asi-funciona-2.jpg

 

TEHNISKIE PARAMETRI UN TEHNOLOĢIJAS

Sportlast piedāvā labākos produktus sporta kompresijas tirgū. Daudzu gadu laikā mēs esam izstrādājuši dažādas tehnoloģijas un materiālus, lai nodrošinātu visu veidu sportistu vajadzības.

 • Anatomisks dizains
 • Visi mūsu produkti ir ar anatomisko formu, kas garantē labāko asinsrites veicināšanas sistēmu kājās. Īpaša dizaina izšuvumi, kā pastiprinājumi pēdās un Ahileja cīpslai, pacēlumam kājā un arī apakšstilbā.
 • Pasūtot jūsu produktu, lūdzu, ņemiet vērā speciālo izmēru sistēmu.
 • Plašāks pēdas pacēluma vietā.
 • Purngals bez kompresijas.
 • Pielietojams visos laika apstākļos.
 • Lietojams gan sievietēm, gan vīriešiem.
 • Pretslīdes zona audumu iekšpusē un pretslīdes zona ārpusē, novērš ādas noberzumu veidošanos.
 • Bezšuvju tehnoloģija.
 • Elastīgā kompresijas zona neveido nospiedumus ādā.
 • Gaisa caurlaidīgs materiāls.

CLEVERTEX ®

tecnologia1.jpg

Tā ir inteliģenta auduma sistēma, kas izgatavota ar dubulto mitruma absorbējošu slāni. Iekšējais slānis absorbē sviedrus un otrais slānis, novada sviedrus uz virsmas, kas iztvaicē. Šī tehnoloģija saglabā ādu sausu.

 

3D LAYER

teconologia2.jpg

3D Layer tehnoloģija ir pēdas apakšā, kas atrodas zeķes iekšpusē. No šejienes ir mikrokapsulas zole ar pretslīdes īpašībām, kas paredzēti, lai izvairītos no čūlām un ādas kairinājuma.

Hydraoff®

teconologia4.jpg

Hydraoff® ir audums, kas paredzētas krosa skriešanas un triatlona līnijām. Šis ļoti izturīgais audums atgrūž ūdeni un novērš aizķeršanās vienlaikus aizsargājot no nobrāzumiem.

SUDRABA JONI

iones-plata.jpg

Sportlast izstrādāti diegi ar sudraba joniem, kas nodrošina pretmikrobu īpašības, kas spēj iznīcināt baktērijas, sēnītes, vīrusus. Sudrabs darbojas kā siltuma regulēšanas sistemas kārtas, antibakteriāla un pret nepatīkamu smaku.

 

tehnologijas.jpg

24H System

Sportlast ir izstrādājusi 24H sistēmu ar mērķi uzlabot katru sportista dzīves aspektu: no sacensībām vai treniņa, līdz atjaunošanās laikam un atpūtai. Šie posmi ir ietverti trīs produktu līnijās, kas garantē visaugstāko veiktspēju, labāko reģenerāciju un nesalīdzināmu komfortu. Izmantojot 24H sistēmu, jūs varat būt pārliecināts, ka jūs izmantojat pareizo preci vajadzīgajā laikā. 

 

ENERGY

Treniņiem un sacensībām.

Pakāpeniskas kompresijas produkti, kas paredzēti, lai uzlabotu sportista efektivitāti, kamēr tie trenējas vai piedalās sacensībās. Enerģētikas līnija zeķes ir pakāpeniskas kompresijas, lielāku kompresijas daļu pie potītes un mazāku pie apakšstilba uz augšu un ieskaitot visas augstās tehnoloģijas.

Mūsu ENERGY līnijā jūs atradīsiet 3 dažādus produktus:

PREMIUM un PRO ar pakāpenisku kompresiju (20 līdz 25mmHg), un START ar vieglāku pakāpenisku kompresiju (15 līdz 20mmHg)

RECOVERY

Recovery Line (Recuperation)

Pusgarās un garās zeķes ar atbilstošu (stiprāku) kompresiju, ar to pašu precīzu pakāpenisku kompresiju pie potītes un pie apakšstilba un augšstilba. Tie ir jāizmanto vidēji no 90 līdz 120 minūtēm pēc sporta nodarbībām. Galvenais mērķis šajā līnijā ir samazināt pienskābes un muskuļu metabolisma toksīnus no apakšējām ekstremitātēm un samazina muskuļu sāpes un uzlabo struktūru DOMS (aizkavēta muskuļu sāpīgums). Tas arī palīdz paātrināt dzīšanu slodzes šķelto muskuļu mikrotraumas.

Kompresijas tips: atbilstoša kompresija, no 20 līdz 25mmHg

Ieteicamais izmantošanas laiks no 90 līdz 120 min.

RELAX

Relax Line

Pakāpeniskas kompresijas zeķes, kuras paredzēts izmantot uz ikdienā. Tie ir lieliski, lai ceļojumā izvairīties no kāju pietūkšanas un ekonomiskās klases sindromu. Tie saglabā kājas muskuļus tonusā un mierā vienlaicīgi. Zeķes no šīs līnijas ir vairāk kompresija pie potītes un mazāk pie apakšstilba uz augšu.

Pakāpeniskas kompresijas: Pakāpeniska kompresijas no 15 līdz 25mmHg

Novērš ‘’ekonomiskās klases sindromu’’.

nrg.jpg

ENERGY LINE

PREMIUM

Izgatavoti ar sudraba jonu diegiem, kas nodrošina pretmikrobu īpašības, kas spēj iznīcināt baktērijas, sēnītes, vīrusus. Sudraba diegi darbojas kā termoregulācija, antibakteriāla un anti-smaržu. Preces šajā diapazonā ir atstarojošas svītras priekšpusē un aizmugurē. PREMIUM līnija piedāvā jums zeķes skriešanas un velo sportam. Kompresijas tips: pakāpeniska kompresijas no 20. līdz 25mmHg

Velo sporta zeķu muguras daļā ir speciāls stiprinājums audumā pie Ahileja cīpslas, pie pēdas pacēluma un arī apakšstilba.

PRO

Šī līnija ir paredzēta visprasīgākiem sportistiem, tie, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast, kas aptver vairākas disciplīnas no braukšanas ar velosipēdu un ziemas sporta veidiem. Šajā rindā jūs atradīsiet vislabāko krāsu dažādību un dažādas īpašas tehniskās iezīmes atkarībā no katra sporta veida. Kompresijas tips: pakāpeniska kompresijas no 20 līdz 25mmHg. Speciāli stiprinājumi audumā pie Ahileja cīpslas, pie pēdas pacēluma un arī apakšstilba.

START

Kā nosaukums saka, tas ir produktu klāsts, kas paredzēti tiem, kuri vēlas sākt izmantot kompresijas produktus. Produktus no mūsu starta līnijas ir pieejamas skriešanas un velo sporta veidiem. Kompresijas tips: Viegla pakāpeniska kompresija no 15 līdz 20mmHg. Speciāli stiprinājumi audumā pie Ahileja cīpslas un apakšstilba.

PRO LINE

 • Skriešana: Šī līnija ir paredzēta izmantot visprasīgākiem skrējējiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast. Skriešanas kategorijā ir trīs dažādi produkti: pusgarās zeķes, apakšstilbu zeķes (CALF SLEEVE) un īsās zeķes. PRO līnija ir līnija, kas piedāvā visvairāk dažādas krāsas un tehniskās iezīmes.

http://www.rehavita.eu/http-rehavita-eu-Skrie%C5%A1anas-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

 Trail: Šī līnija ir paredzēta izmantot visprasīgākiem sportistiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākais līnija no Sportlast. Trail kategorijā ir 3 dažādi produkti: īsās zeķes ar pastiprinājumu pēdā un papēdī, apakšstilbu zeķes ar Hydraoff® un augšstilbu kompresijas uzmava.

http://www.rehavita.eu/http-www-rehavita-eu-TRAIL-Skrie%C5%A1anas-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

• Riteņbraukšana: Šī līnija ir paredzēta riteņbraucējiem, tiem, kas pieprasa lielāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast.  Jo riteņbraukšanas kategorijā īsās riteņbraukšanas zeķes īpaši izstrādātas ar pareizo garumu un ar labākajām dažādas krāsas un tehniskajām pazīmēm.

http://www.rehavita.eu/http-www-rehavita-eu-BIKE-VELO-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

• Triatlons: Šī līnija ir paredzēt triatlona profesionāļiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast. Jo triatlona kategorijā jūs atradīsiet apakšstilba uzmavu ar Hydraoff® tehnoloģiju, ūdensnecaurlaidību un nobrāzumiem izturīgu vairākās disciplīnās, bez nepieciešamības mainīt savu kompresijas produktu.

• Ziemas sports: Šī līnija ir paredzēta izmantot visprasīgākiem sportistiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast. Ziemas līnijā jūs atradīsiet pusgarās kompresijas zeķes ar stiegrojumu priekšpusē, pēdā un potītē.

http://www.rehavita.eu/http-rehavita-eu-Ziemas-sportam-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

• Futbols: Šī līnija ir paredzēta izmantot visprasīgākiem sportistiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast. Futbola līnijā ir pieejami divi produkti: pusgarās zeķes un īsās zeķes.

http://www.rehavita.eu/http-www-rehavita-eu-FUTBOLAM-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

• Teniss: Šī līnija ir paredzēta izmantot visprasīgākiem sportistiem, tiem, kas pieprasa augstāku izturību un kvalitāti. PRO līnija ir vispilnīgākā līnija no Sportlast  Šajā kategorijā jūs atradīsiet īsās zeķes dažādās krāsās un tehniskos risinājumos.

http://www.rehavita.eu/RACKET-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast

PREMIUM LINE

Izmantoti diegi ar sudraba joniem, kas nodrošina pretmikrobu īpašības, kas spēj iznīcināt baktērijas, sēnītes, vīrusus. Sudrabs darbojas kā termoregulācija, antibakteriāla un anti-smaržu. Produktus no šīs līnijas ir atstarojošie diegi zeķes priekšā un aizmugurē.

SKRIEŠANA

Jauns dizains paredzēts tiem, kas vēlas sākt izmantot kompresijas produktus. Ar vieglāku kompresiju, START līnijā jūs atradīsiet garās zeķes, apakšstilbu uzmavas/zeķes un īsās zeķes.

http://www.rehavita.eu/http-rehavita-eu-Skrie%C5%A1anas-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast/id/78

VELOSPORTS

Jauns dizains paredzēts tiem, kas vēlas sākt izmantot VISPILNĪGĀKOS kompresijas produktus.

Ar vieglāku kompresiju, Velo START līnijā ir pieejamas īsās zeķes īpaši izstrādātu pareizu garumu velosipēdistiem.

http://www.rehavita.eu/http-www-rehavita-eu-BIKE-VELO-kompresijas-ze%C4%B7es-Sportlast/id/94

rcv.jpg

RECOVERY LINE

Kompresijas produkti, ko izmanto apmēram 90 līdz 120 minūtes pēc aktīvas sportošanas. Galvenais mērķis šajā līnijas produktiem ir samazināt pienskābes un toksīnus no apakšējām ekstremitātēm un samazina muskuļu sāpes un bojājumus DOMS (aizkavē muskuļu sāpīgumu). Tas arī palīdz paātrināt sadzīšanu sašķeltām muskuļu mikrošķiedrām un muskuļu atjaunošanos un savu spēku atjaunošanos rekordīsā laikā.

rlx.jpg

RELAX LINE

Pakāpeniskas kompresijas zeķes, kuras paredzēts izmantot ikdienā. Lai ceļojumā izvairītos no pietūkušām kājām un ’’ekonomiskās klases sindromu’’. Šādas kompresijas zeķes saglabā kājas muskuļus vieglus un aktīvus. 

Lūdzu, iepazīstieties tuvāk un izvēlieties sev piemērotu Sportlast produktu: http://www.rehavita.eu/

 

 

Jautājumus sūtiet: info@rehavita.eu

Cita informācija:

 

Sporta kompresijas zeķes: Attēlu rezultāti vaicājumam “pdf logo”

Sporta kompresijas bikses:Attēlu rezultāti vaicājumam “pdf logo”

Izmēru noteikšana un noderīga lietošanas informācija: Attēlu rezultāti vaicājumam “pdf logo”

Produktu tehnisko parametru tabula: Attēlu rezultāti vaicājumam “pdf logo”

Sportlast tehnoloģijas.jpg11-a91f78ee72.jpg19-3abb8d508a.jpg15-c31eb99d05.jpg30-1329d4aac6.jpg407a4b56a6bfddddbfdead3628e9b71f.jpg21-7872ab9628.jpg32-51a777d184.jpg24-c242767970.jpg38-83c0c30e87.jpg9-fa76b4e57c.jpg35-28e1bc65e8.jpg
IZMĒRU UN LIETOŠANAS ABC.pdf
23.01.20171.1 MB
CATALOGO IZMĒRI LV.pdf
23.01.2017979.3 KB