KAS IR iSandBOX?

Jaunākās paaudzes aprīkojums attīstībai un apmācībai


Interaktīva smilšu kaste ir ļoti saistošs produkts, kas stimulē maņas, rosinot bērnus aktīvi iesaistīties un izklaidē. Spēcīgs projektors tiek projicēts uz smiltīm, radot pilnībā interaktīvu 3D pasauli. iSandbox ir aizraujošs, jauns mācību līdzeklis, kas paver iespēju pasauli, kur bērni pēta smiltis, lai atklātu mūziku, faktūru un skaņu. Tas rada unikālu vidi, kur izklaide, iesaistīšanās, aktivitātes un mācīšanās saplūst vienā - radot pārsteidzošu, saistošu pieredzi. Skolotājiem patīk, cik ātri bērni iesaistās. iSandbox ļauj lavai plūst, virpuļot okeāniem, augt zālei un lidot baloniem! iSandBOX arī palīdz bērniem uzzināt par krāsām un skaitļiem, kā arī uzzīmēt un izpētīt apkārtni un daudz ko citu.

Bērniem iSandBOX un tā spēles šķiet izklaidējošas un aizraujošas. Viņi mācās un spēlē vienlaikus, kas iSandBOX padara ne tikai izglītojošu, bet arī jautru!

https://youtu.be/bwWr5AiyST8

 

KĀ TAS DARBOJAS?

iSandbox izmanto paplašināto realitāti, lai tradicionālo smilšu kasti redzētu maģiski jaunā veidā. Unikāla interaktīva programmatūras programma, projektors un dziļuma mērīšanas sensors darbojas kopā, lai pārveidotu smilšu kasti par reālistiskām ūdens, kalnu, vulkānu, sniega un daudzu citu objektu 3D faktūrām. Tas ir apvienots ar skaistu mūziku, dabas skaņām un unikālu grafiku. Bērnus aizrauj smilšu spēle. Viņi to izsijā, būvē ar to, izlej, izbauda sajūtu, izliekas, ka spēlē ar to un pēta, kā tas kustas.

 

Kas padara iSandBOX unikālu?


Katras paaudzes bērni savā veidā ir unikāli, bet gadu gaitā ir saglabājusies viena interese - smiltis. Ķermeņa un prāta - smilšu mijiedarbība palīdz bērnu attīstībā un izaugsmē. Neatkarīgi no vecuma vai viņu individuālajiem attīstības posmiem smilšu kaste piedāvā barojošu un vilinošu vidi, kur bērni var eksperimentēt, spēlējoties. Smilšu spēles ieguvums ir tās vienkāršība, kas veicina mijiedarbību bērniem. Smilšu spēle nodrošina platformu matemātikas un zinātnes pielietošanai, skatuves pašizpausmei un iztēles brīnumiem. Spēle smiltīs pilnveido bērnu sociālās prasmes un kopj viņu radošo pusi. Spēle ar smiltīm var palīdzēt mūsu bērniem:

kopā ar citiem bērniem veidojiet dažādus projektus, piemēram, kalnus un ezerus;
atklāt dažādus zemes un ūdens objektus, sajūtot, glāstot, veidojot un rokot;
attīstīt smalkas motorikas un nostiprināt muskuļus, pārvietojot smiltis apkārt;
veicināt radošumu un iztēli, izmantojot lomu veidošanas stāstus;
uzlabot roku un acu koordināciju.
Visas smilšu spēles metodes no rakšanas līdz celtniecībai jāuztver ar uzmundrinājumu. Instinktīvs katram bērnam ir radošuma un iztēles izjūta.

ISandBox paplašinātās realitātes tehnoloģija paplašina skolotāja iespējas izveidot neparastu bērnu mācību vidi. Pedagogi izmanto šo interaktīvo rīku, lai ļautu studentiem izteikt idejas un veicinātu bagātīgu valodas lietošanu. Reaģējot uz viņu jaunajām idejām un interesēm, skolotāji paredz un paplašina bērnu mācības, izmantojot atklātu aptauju; veicinot atgriezenisko saiti un dialogu par pieredzi, izaicinot viņu domāšanu un pēc tam vadot mācīšanos. Ar iSandBOX jauniem studentiem ir pieejama neticami daudz jaunu iespēju. Tas palīdz bērniem kļūt par labākiem problēmu risinātājiem un labākiem domātājiem.

Izglītība
Jautra un aizraujoša mācību materiālu piegāde. Pētījumi ir pierādījuši, ka jauna informācija tiek labāk saglabāta, ja tā ir saistīta ar pozitīvu pieredzi.

Elastīgums
iSandBOX ir izmantots vairākos izglītības apstākļos, piemēram, pirmsskolas izglītībā, speciālo vajadzību izglītībā, terapijā un radošajās apmācībās. Līdzīgus rīkus izmanto būvniecībā reljefa simulācijai.

Spēles
Piedāvā daudzveidību bērniem ar 20 unikāliem iepriekš instalētiem scenārijiem. Katrai spēlei ir atšķirīga mācīšanās pieredze, kas aptver vulkānus, upes, stiprinājumus, okeānus, dinozaurus, safari, ledus laikmetu, kara spēles, krāsu, skaitļus un daudz ko citu.

Inovācijas
Papildinātā realitāte padara iSandBOX par novatorisku izglītības metodi, kas uzlabo bērnu attīstību, stimulē radošumu un iztēli.

Psiholoģija
Elastība un daudzveidīgs spēļu režīms padara mūsu animēto smilšu kasti par vienu no universālākajiem instrumentiem izglītībai, apmācībai un grupu aktivitātēm. To veiksmīgi izmanto arī speciālo vajadzību izglītībā.

Drošība
Mums rūp planēta. Mūsu interaktīvā smilšu kaste ir izgatavota no nekaitīgiem, pārstrādājamiem un netoksiskiem materiāliem.

Ražots EU. CE sertifikāts.

iSandbox Standard

iSandbox Standard

€12234.25
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams