Original K-Tape® PURE BALT5 m x 5 cm

#KT 033
€9.00
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

Paredzēts cilvēkiem, kuri pieprasa tīrāko, bezkrāsaino, 100% dabīgo kokvilnu. Vēl viens jaunums, ko izstrādājusi biviax.

K-Tape Pure ir pirmā K-Tape bez krāsām. K-Tape Pure iegūst dabisko balto krāsu, maigi balinot, izmantojot progresīvu skābekļa pielietojumu, kas nesatur ķīmiskas vielas. Īpaši izstrādāta cilvēkiem, kuri pieprasa tīrāko, bezkrāsaino, 100% dabīgo kokvilnu.

Elastīgs teips K-Tape® teipošanas terapijai.

Augstas kvalitātes kokvilnas teips ar viļņveidīgu akrila pārklājumu. Ādai draudzīgs, ūdens izturīgs, sviedrus caurlaidīgs un elpojošs materiāls. Izmanto un iesaka K-Taping® Starptautiskā akadēmija.     KTapingAcademy.jpg

Nelietot brūču vai ādas slimību gadījumā (neirodermītu, psoriāzi). Pacientiem ar jutīgu ādu, jums vajadzētu pārbaudīt saderību ar lenti.

Materiāls: kokvilna / akrils / PHYSIOBOND®

Jaunums: K-Tape® ir aprīkots ar profesionālu PHYSIOBOND® līmi. Hipoalerģiska.

Līmes kvalitāte ir atkarīga ne tikai no izejvielu izvēles; ražošanas procesam un turpmākai apstrādei arī ir izšķiroša nozīme.

Ražošanas mērķis ir radīt polimēru ķēdes, kas ļauj līmei efektīvi un tajā pašā laikā saudzīgi turēties uz ādas. Ražošanai seko sarežģīta temperatūras laika procedūra, lai noņemtu ādu kairinošus atlikušos monomērus.

Tikai tad jūs saņemat augstkās klases teipu.

PHYSIOBOND® ir reģistrēta preču zīme Eiropā un ASV, un tiek izmantota tikai K-Tape®

 

 

Izmērs: 5. m x 5 cm

Cena norādīta par vienu rulli.

Nesatur medikamentus.

Vairāk: DISCOVER K‑TAPE®