Sanctband Anti Burst sporta bumba 55 cm

Krāsa:
Izmērs:
#S 017
€20.86
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

Sanctband Anti Burst sporta bumba ir izstrādāta saskaņā ar Vācijas drošības standartiem un ir ieguvusi TUV GS sertifikātu. Ja sporta bumba nejauši sadursta, tā lēnām iztukšosies, nevis plīsīs, jo tai ir paredzēta pretplīsuma pretestības funkcija, kas nodrošina drošu lietošanu. Tas ir 3 izmēros no 55cm; 65cm; 75cm, kas atbilst lietotāja augumam un prasībām.

Sanctband Anti Burst vingrošanas bumba tiek plaši izmantota fizikālā terapijā, fitnesa treniņos, sēdēšanas pozas pielāgošanā un pat krēslu aizstāšanā birojā. Ļoti efektīvs galveno muskuļu grupu trenēšanai, tas uzlabo stabilitāti un muskuļu tonusu, pateicoties pastāvīgai nepieciešamībai saglabāt līdzsvaru. Sanctband Anti Burst vingrošanas bumba nāk bez gaisa spiediena, un to var viegli piepūst, izmantojot parastu gaisa sūkni. 


Ieguvumi


Pārraušanas izturīga īpašība
Viegli piepūšams ar parasto gaisa sūkni
Trenē pamat muskuļus
Uzlabo līdzsvaru un stabilitāti

SanctbandTM materiāls ir bez pūdervielas un ar samazinātu lateksa proteīnu, kas svarīgi cilvēkiem ar alerģiskām reakcijām pret lateksa materiālu. Nesalīp. Ilgāk kalpo nezaudējot pretestības spēku. Hipoalerģisks materiāls!